Nike czy Adidas?

Pewnie większość z was zadało sobie pytanie czy Adidas jest lepszy od Nike’a? Ja postanowiłam sprawdzić to! Czy Adidas jest bardziej wytrzymały od Nike’a? Czy jest praktyczniejszy? Czy wygodniejszy? I czy modniejszy? I co także ważnego, czy jest TAŃSZY.
___________________________________________________________________________________________________________________

Sugeruję, że większość osób woli Adidasa. Wiadomo trzy białe paski na dresie i duże logo, rzucają się w oczy. ;D Przyznam się, że ja osobiście wolę kiedy logo droższej firmy jest widoczne. Ale, czy jest warte prawie 300-200, a czasem 400 złoty? SPRAWDŹMY TO!

1.Czy Adidas jest bardziej wytrzymały od Nike’a?
- Na pierwszy rzut oka, zdaje się, że są sobie równe. Ale warto jest to sprawdzić z doświadczenia. Specjalnie do tego testu zakupiłam buty nike’a i Adidasa. Oczywiście musiałam poddać je próbom, a jakże inaczej. Na początek ponosiłam buty adidasa i nike’a jakieś 5 miesięcy, nacieszyłam się wygodą oby dwóch firm, trzeba przyznać są bardzo wygodne. Niestety zobaczyłam pewne usterki na butach… Adidasa. Na tylnej ściance w środku buta pojawiły się otarcia i dziury. A niteczki w butach powoli zaczynały wychodzić. A buty nike’a były jak nowe- tylko, że brudne… czego się tu spodziewać. :)
W tej konkurencji wygrał Nike. 1/0 :)) :D

2.Czy Nike jest praktyczniejszy od Adidasa? Pytanie jest trudne, ale mądre. Czy praktyczne jest wydanie 299 zł na buty, które po 5 miesiącach zaczęły się psuć ? :C Wiadomo, że nie. Ale… jednak praktyczne w tych butach jest to, że można je naprawdę szybko założyć i są lekkie. A jest to plus. Posiadam także, bluzę adidasa, która jest bardzo praktyczna. Jest ona ze śliskiego materiału, dzięki temu woda się nie wchłania kiedy pada na nią deszcz. Buty Nike’a są lekkie, ale szybko i łatwo się ich nie zakłada.

Ogłaszam remis :)) 2/1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>